Články

Žonglovanie s kľúčmi len pre pokročilých

By 6. septembra 2019 No Comments

Určite sa vám už tiež niekedy prihodilo, že ste potrebovali niekomu požičať auto. Alebo ste si ho potrebovali požičať vy sami. Všetko sa však skomplikovalo v momente fyzického odovzdávania kľúčov. Nevedeli ste nájsť vaše vozidlo na parkovisku. Nevedeli ste presne vysvetliť, kde ste ho zaparkovali. Alebo ste si nevedeli zosynchronizovať čas, kedy si kľúče vymeníte. Ako sa týmto komplikáciám jednoducho vyhnúť?

 

Xmarton je expert na kľúče!

Pri odovzdávaní auta zamestnávateľovi alebo požičiavaní auta susedovi urobíte najlepšie, ak využijete benefity moderného riešenia. S Xmartonom nemáte žiaden problém „poslať kľúče“ niektorému členovi vašej rodiny alebo kamarátovi. Ako je to možné?

 

Priradíte telefón užívateľa do databázy auta. Potrebujete, aby vám niekto preparkoval auto doma zatiaľ čo sedíte v práci? Alebo pre vás prišiel do práce? Urobíte tak iba niekoľkými kliknutiami na displeji vášho smartfónu. A naopak, akonáhle si nebudete želať, aby mal daný človek vaše povolenie, môžete tak danému užívateľovi prístup zase ľahko odoprieť. Prípadne len dočasne poskytnúť prístup k vozidlu. Trebárs aj na to, aby vám auto preparkovali alebo vás prišli niekam vyzdvihnúť.

 

Viac áut, menej starostí

Ďalšou výhodou je pohodlná správa viacerých áut. Pokojne aj rôznych značiek. V rodine tak vždy viete, kde máte ktoré auto. Vďaka online odovzdávaniu kľúčov nebudete mať problém striedať si autá presne podľa vašej potreby.

 

V rodine to možno tak často nevyužijete, ale pre firemné využitie je táto funkcia na nezaplatenie! Xmarton riešenie vás dokáže zbaviť nielen otravného žonglovania s kľúčmi. Jasne identifikuje vodiča, a zároveň plní aj elektronickú knihu jázd. Nad celým riešením stojí prepracovaný fleet management, čo ocenia firmy s väčším autoparkom a leasingové spoločnosti. Pre služby zdieľania vozidiel (car sharing) sa zase skvele hodí elektronické odovzdávanie kľúčov a automatické odovzdávanie podkladov pre účtovanie.