Články

Dážď, teplo, zima v aute? Ovládajte ho na diaľku!

By 6. septembra 2019 No Comments

Skúsenosti našich zákazníkov neustále dokazujú, že je dobré disponovať možnosťou ovládať vaše auto na diaľku. A to nie len v prípade krádeže či straty kľúča, ale aj v dôsledku najrôznejších výkyvov počasia, akými sú dážď, prílišné teplo či treskúca zima.

 

Nečakaná prehánka

Poznáte to, odparkujete vaše auto, no zabudnete vytiahnuť niektoré z okien alebo jednoducho predpokladáte, že žiadne nepriaznivé zmeny počasia nehrozia. Až v momente, kedy začne pršať či snežiť si uvedomíte, že ste na to úplne zabudli.

 

Nestresujte sa z ponáhľania zatvoriť okná vášho auta. S aplikáciou Xmarton tento problém vyriešite jediným kliknutím na displej vášho mobilného telefónu s funkciou zatvoriť okná. Vaše auto bude behom sekundy chránené pred dažďom..

 

Teplo a zima

Nechávať deti a zvieratá v uzatvorenom aute nie je vôbec dobré riešenie. Avšak, ak už nemáte na výber a potrebujete si na pár minút odskočiť, máme pre vás riešenie v podobe pomocníka Xmarton.

 

Vývojovému tímu sa podarilo dokončiť novú funkciu našej jednotky. Zamknutie vozidla s naštartovaným motorom a zapnutou klimatizáciou. Xmarton Exclusive vie bezpečne zaistiť, aby ste pri opustení a zamknutí autá mohli nechať bežať motor a pustenú klimatizáciu. Takýmto spôsobom vašim miláčikom zaistíte komfort a riziká prehriatia eliminujete na nulu.

 

Zariadenie

Riadiaca jednotka Xmarton je vhodná a použiteľná na každý automobil vyrobený po roku 2003. Aplikácia je kompatibilná s operačným systémom Android aj iOS na mobilných telefónoch aj tabletoch.

 

Chcete sa o Xmartone dozvedieť viac? Na našej stránke nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o Xmartone. Ako sa používa, kde ju viete nainštalovať, mapu pokrytie, podporované miesta, najčastejšie otázky, ale aj cenník inovatívnej jednotky s aplikáciou Xmarton. Vyplňte nezáväznú požiadavku a náš obchodník sa vám ozve a všetko vysvetlí.