O spoločnosti

Firma Xmarton bola založená v decembri roku 2015. Od začiatku bola zameraná na vývoj hardwarového a softwarového riešenia vzdialeného „ovládania“ vozidla.

Základný produkt Xmarton Exclusive je kompletne vyvinutý a venujeme sa jeho zdokonaľovaniu a vylepšovaniu. V roku 2018 sme do ponuky pridali taktiež jednotky Xmarton Standard a samoinštalačný Xmarton Basic.

Postupom času sa vývoj rozšíril o zákazkové úpravy hardwaru pre špeciálne nadstavby vozidiel a softwaru pre zdieľanie a rezervácie vozidiel. V tomto smere sme nadviazali spoluprácu s ďalšími firmami, v ktorých je systém nasadený a upravovaný zákazníkovi na mieru.

Xmarton je česká firma s podielom slovenského kapitálu. Aj napriek tomu, že nás v tíme nie je veľa, dokážeme zvládnuť veľké veci. V roku 2018 sme sa umiestnili na 6. mieste 11. ročníku súťaže Vodafone Nápad roku.

Xmarton je projekt, ktorému veríme a robíme ho naplno, pretože chceme navždy zmeniť spôsob, ako používate vaše auto. Nestačí nám, že vám ho prepojíme s telefónom. Hlavne chceme, aby ste vďaka tomu mali pohodlnejší, bezpečnejší a prehľadnejší život.

Náš tím

Za spoločnosťou Xmarton stojí rada skúsených odborníkov.

Jan Pešek

Jan Pešek

Generálny riaditeľ

Marian Bakoš

Marian Bakoš

Obchodný riaditeľ

Radek Jurásek

Radek Jurásek

Produktový špecialista Fleet

David Řehoř

David Řehoř

Prevádzkový riaditeľ