Články

Bezpečnosť vášho vozidla? Vyskúšajte Xmarton!

By 6. septembra 2019 No Comments

Neviete si spomenúť, kde ste zaparkovali? Zaparkovali ste na konci mesta a bojíte sa o bezpečnosť vášho vozidla? Centrom záujmu vývojárov zo spoločnosti Xmarton boli, samozrejme, aj tieto problémy.

 

Bezpečnosť údajov

To samozrejme vyvoláva veľké otázky okolo bezpečnosti, ale práve tá bola, úplne pochopiteľne, centrom záujmu vývojárov. Servery aj SIM vo vozidlách sú chránené proti hackerským útokom. Celá komunikácia a dáta sú šifrované a prepojenie telefónu s autom je unikátne.

 

Keďže do jednotky vozidla sa prenesie identifikátor telefónu a užívateľa, nehrozí, že by po internete začali kolovať digitálne kľúče od vášho auta. V prípade krádeže telefónu ho cez webové rozhranie možno ľahko zablokovať a auto imobilizovať. Podobne to nakoniec funguje aj vo vašom prístupe k elektronickému bankovníctvu.

 

Maximum ochrany

V skutočnosti je Xmarton riešenie pre vaše vozidlo ešte bezpečnejšie. Čarovná čierna krabička funguje ako druhý alarm s húkačkou a imobilizérom. Zlodej tak pri fyzickej krádeži musí prekonávať o jednu veľkú prekážku navyše. Xmarton dokáže detekovať aj odťah vozidla a informovať vás tak správou o stave vášho vozidla.

 

Dvojité opatrenie

Toto jedinečné riešenie absolútne zamedzuje krádeži auta zosilňovačom bezkľúčového signálu. Kľúč od vášho auta máte v telefóne, ktorý nič nevysiela. Dokáže tiež poskytovať online GPS dáta o pozícii vozidla v prípade hľadania kradnutého auta. Zároveň viete vaše auto imobilizovať na diaľku. Po zhasnutí motora, sa vozidlo nedá znova naštartovať. ​Z bezpečnostných dôvodov ho však nemožno zhasnúť okamžite.

 

Chcete mať aj vy svoje auto pod kontrolou a bezpečí? S naším unikátnym Xmarton riešením to zvládnete ľavou zadnou! Ak ste sa ešte na 100 % nerozhodli, vyskúšajte si našu nezáväznú demo verziu, kde sa môžete oboznámiť s rozmedzím tejto aplikácie. A v prípade, že sa vám zapáči, môžete si ju rovno objednať.